Код: 25434
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Деловен објект
500 еур
Шифра 25434
Се изнајмува деловен простор за канцелариско работење во една од кулите во ГТЦ. Зградата има два лифта и централно градско греење. Деловниот простор е на 7-ми кат, има површина од 65м2 и истиот се состои од 3 канцеларии, чајна кујна, 1 тоалет и 2 тераси. Опремен е со плакари и канцелариско осветлување.
Цена 500 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 25434
Office space for rent in one of the buildings in GTC. The building has two elevators and central city heating. The office space is on the 7th floor, it has an area of ​​65m2 and it consists of 3 offices, kitchenette, 1 toilet and 2 terraces. It is equipped with built in closets and office lighting.
Price 500 euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
65 m2
7/9
3
2
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Центар
07.09.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 44 m2
Соби: 2
Центар
20.09.2014
Продава
Стан
Центар
12.08.2014
Изнајмува
Стан
Големина: 73 m2
Соби: 3
Центар
02.09.2022
Продава
Продавница
Големина: 30 m2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.