Код: 25453
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
300 eur
Агенција Асторија изнајмува стан од 50м2 во близина на Универзална сала. Станот располага со дневна соба, кујна, спална соба и купатило додека терасата е затворена во работна соба. Зградата си има затворен паркинг.

Контакт: 071/236-797
Детали
50 m2
3
2
1
1
Агент
Марија Андонова Божиноски
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
29.01.2024
Изнајмува
Стан
Големина: 84 m2
Соби: 3
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 73 m2
Соби: 3
Centre
19.04.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 37 m2
Centre
28.09.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 95 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.