Код: 25701
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Продавница
800 EUR + персонален данок
Агенција Асторија изнајмува дуќан на Илинденска, со површина од 100м2. Отворен простор, со санитарен чвор и чајна кујна. Греењето е на парно на струја со сопствено котле. Во моментов греењето е со инвертер клима и има подно греење. Доколку новиот клиент сака се да остане, со одредена надокнада, моменталниот кираџија може се да остави. Две паркин места пред дуќан на користење.

Контакт тел.
071/333-336
071/244-331
Детали
100 m2
не
Да
приземје
1
1
2
Сопствено
Поволности
Интернет
Клима
Галерија

Слични

Debar maalo
14.09.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 102 m2
Соби: 3
Debar maalo
06.08.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 69 m2
Соби: 3
Debar maalo
01.06.2022
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 40 m2
Соби: 1
Debar maalo
15.02.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 47 m2
Соби: 1
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.