Код: 19602
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Спрат од куќа
350 EUR + трошоци
Се изнајмува целосно нов спрат од куќа во Скопје, населба Козле со 65 м2 на први спрат со две спални, едно купатило. Целосно опремен, приватно греење, клима, кабелска телевизија, интернет и балкон.
Детали
70 m2
Да
1
3
2
1
Сопствено
2006
Поволности
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Kozle
17.06.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Kozle
24.03.2017
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 684 m2
Соби: 18
Kozle
09.05.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 3
Kozle
10.08.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 140 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.