Код: 10962
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
250 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во Скопје, во нова зграда, населба Дебар Маало (во близина на Tim's Hotel), 55 м2, на трет кат (од вкупно 4) со 1 спална, 1 купатило, 1 балкон.
Станот е целосно опремен со нов мебел, сопствено греење на струја, клима уред, кабелска телевизија, интернет.
Станот не е претходно изнајмуван.
Детали
50 m2
1 m2
3
2
1
Сопствено
Исток-Југ
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Debar maalo
04.01.2021
Продава
Стан
Големина: 67 m2
Соби: 3
Debar maalo
15.06.2023
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 94 m2
Соби: 2
Дебар Маало
12.11.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Debar maalo
19.04.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.