Код: 12444
Локација: Kozle
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Спрат од куќа
150000 EUR
Шифра 12444
Се продава прекрасен кат од куќа во Козле на 1ви кат од пр+2 ката. Се состои од голем дневен салон со кујна, 3 спални соби, 1 купатило, 1 тоалет и 2 тераси. Според имотен лист станот има 122м2 станбена површина, плус 7м2 балкони-тераси и истиот се продава наместен со едно паркинг место. Греењето е сопствено на струја и на нафта. Цена 150.000 евра
Контакт 071/271-271
Детали
129 m2
2 m2
1
4
3
Сопствено
Поволности
Мебел
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Kozle
09.05.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 3
Козле
13.02.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 115 m2
Соби: 3
Козле
29.07.2020
Продава
Куќа
Големина: 300 m2
Соби: 6
Козле
17.06.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 3