Код: 14934
Локација: Crniche
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
1500 EUR + трошоци
Се изнајмува нова куќа во Скопје, населба Црниче, 318 м2 (приземје + прв кат + поткровје) и 150 м2 дворно место, со 3 спални ,3 купатила (едно со џакузи) сопствено греење, клима уред, кабелска телевизија, интернет, паркинг простор.
Детали
318 m2
150 m2
Да
0+1+2
4
3
Сопствено
1995
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Галерија

Слични

Crniche
27.05.2021
Продава
Стан
Големина: 173 m2
Соби: 4
Crniche
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 3
Crniche
26.04.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4
Crniche
27.03.2013
Изнајмува
Куќа
Големина: 120 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.