Код: 16226
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1100 EUR
Нов стан во населба Водно, 160 м2, трет кат. Овој ново наместен стна нуди удобна дневна соба и трпезарија, целосно опремена кујна, 3 спални, 2 купатила, 1 тоалет, 1 помошна соба, 1 балкон, со сопствено греење на струја, кабелска телевизија и интернет.
Затворен простор во гаража.
Детали
160 m2
Да
3
4
3
Сопствено
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Vodno
24.10.2017
Продава
Стан
Големина: 283 m2
Соби: 4
Vodno
13.03.2013
Изнајмува
Куќа
Големина: 230 m2
Vodno
13.08.2020
Продава
Стан
Големина: 185 m2
Соби: 4
Vodno
28.03.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 125 m2
Соби: 4