Код: 22453
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 EUR + трошоци
Се изнајмува нов стан во Скопје, во Водно, во нова зграда, 55 м2, на 3ти кат (од вкупно 3) со 1 спална, 1 балкон, 1 купатило.
Опремен со нов мебел, клима уред, кабелска телевизија, 2 телевизори, интернет.
Детали
55 m2
1 m2
2
1
Друго
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Vodno
21.07.2020
Продава
Стан
Големина: 143 m2
Соби: 4
Vodno
26.01.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 192 m2
Соби: 4
Vodno
21.07.2020
Продава
Куќа
Големина: 975 m2
Соби: 10
Vodno
17.02.2016
Изнајмува
Ст��н
Големина: 33 m2
Соби: 2