Код: 16695
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
600 EUR + трошоци
Нов стан во Козле, 110 м2, на втор кат (од вкупно 3). Станот има 3 спални, 1 купатило, 1 гостински тоалет, дневна соба, кујна, 2 балкона. Целосно наместен со нов луксузен мебел, клима уреди, кабелска телевизија, интернет, греење, паркинг простор.


Детали
110 m2
Да
2
4
3
Централно
2011
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Kozle
03.09.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Kozle
25.08.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 41 m2
Соби: 2
Kozle
24.03.2017
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 684 m2
Соби: 18
Kozle
21.06.2018
Продава
Земјиште
Големина: 331 m2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.