Код: 24646
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
300
Детали
54 m2
5 m2
пр
2
1
1
Сопствено
2010
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Kozle
15.03.2009
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 240 m2
Соби: 4
Kozle
24.03.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 93 m2
Соби: 3
Kozle
26.08.2020
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 140 m2
Соби: 3
Kozle
08.05.2023
Продава
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.