Код: 1682
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
450 EUR +троШоци
слободен 23.12.2006 исти сопственици со ш 12007

Се издава стан во Центар во близина на Влада на 5 кат од вкупно 6 ката со квадратура од 115 м2 со голем дневен простор, три спални, големо купатило и WC, две тераси. Станот е со нов мебел,има интернет , клима, лифт.
Детали
115 m2
2 m2
5
4
3
2
Централно
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Centre
18.09.2017
И��најмува
Стан
Големина: 56 m2
Соби: 2
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 3
Centre
13.05.2013
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 28 m2
Соби: 1
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.