Код: 21202
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 EUR + трошоци
Се изнајмува нов стан во центарот на Скопје, 72 м2 на трет кат (од вкупно 6) со лифт, 2 спални, 1 купатило, дневна соба, 1 балкон. Станот е целосно опремен со нов модерен мебел, централно греење, клима уреди, кабелска телевизија и интернет.
Детали
72 m2
Да
3
3
2
Централно
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Centre
13.09.2021
Изнајмува
Куќа
Големина: 190 m2
Соби: 5
Centre
12.01.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 110 m2
Соби: 4
Centre
07.10.2020
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 5500 m2
Соби: 50
Centre
23.12.2022
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 22 m2
Соби: 1
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.