Код: 19078
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
300 EUR + трошоци
Се изнајмува прекрасен стан во Центар, Скопје со површина од 60 м2 со една спална на 3ти спрат со убава дневна соба, кујна и трпезарија и централно греење. Станот е се наоѓа на супер место близу парк.
Детали
60 m2
3
2
1
1
Централно
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Centre
27.07.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 132 m2
Соби: 4
Centre
02.09.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 56 m2
Соби: 2
Центар
08.07.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 105 m2
Соби: 4
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.