Код: 19126
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
500 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во Скопје, населба Дебар Маало со 65 м2 на први спрат со лифт, две спални, купатило + гостински тоалет, целосно опремен со нов мебел, клима уред, централно греење, интернет и кабелска телевизија.

Детали
65 m2
Да
1
3
2
2
Централно
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Debar maalo
02.02.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 2
Debar maalo
31.07.2014
Изнајмува
Стан
Големина: 88 m2
Соби: 3
Debar maalo
25.09.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 130 m2
Соби: 4
Debar maalo
14.09.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 58 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.