Код: 19489
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
700 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во Скопје, Дебар Маало со 91 м2 на трети спрат (вкупно 3) со две спални, едно купатило и балкон. Станот е целосно опремен со нов мебел, централно греење, клима, кабелска телевизија и интернет.
Детали
91 m2
Да
3
3
2
1
Централно
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Debar maalo
24.02.2022
Продава
Стан
Големина: 93 m2
Соби: 4
Debar maalo
24.04.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 73 m2
Соби: 3
Debar maalo
22.12.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 104 m2
Соби: 3
Debar maalo
14.09.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 58 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.