Код: 19538
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
500 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во Скопје, населба Козле со 80 м2 на втори спрат со две спални, купатило, два балкона, целосно опремен со нов модерен мебел, клима, интернет и кабелска телевизија.
Детали
80 m2
Да
2
3
2
1
Друго
2007
Поволности
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Kozle
23.07.2020
Продава
Стан
Големина: 33 m2
Соби: 1
Kozle
12.01.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Kozle
01.06.2018
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 120 m2
Соби: 3
Kozle
08.11.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 48 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.