Код: 20125
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
700 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во Скопје, Козле со 86 м2 на први спрат (вкупно 3) со три спални, едно купатило + гостински тоалет, дневна, кујна и трпезарија. Станот е целосно опремен со нов модерен мебел, централно греење, клима, кабелска телевизија, интернет и гаража од 15 м2.
Детали
86 m2
Да
1
4
3
Централно
2008
Поволности
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Kozle
15.11.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 86 m2
Соби: 3
Kozle
27.07.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 125 m2
Соби: 4
Kozle
08.04.2022
Продава
Куќа
Големина: 212 m2
Соби: 9
Kozle
04.11.2020
Продава
Куќа
Големина: 271 m2
Соби: 6
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.