Код: 24754
Локација: Kozle
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Куќа
370000 Евра
Се продава семејна куќа во Козле на одлиќна мирна локација. Куќата е со вкупна квадратура од 271м2 на плац од 351м2.
Куќата се состои од: Сутерен,приземје и катво кои се сместени:
Дневна,трпезарија,кујна,4 спални соби, 2 бањи,тоалет,утилити,гаража,како и дополнителен простор во сутеренот.
Детали
271 m2
250 m2
10 m2
2
6
4
3
Сопствено
Поволности
Подрум
Гаража
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Kozle
06.12.2022
Продава
Стан
Големина: 122 m2
Соби: 4
Kozle
06.12.2022
Продава
Стан
Големина: 77 m2
Соби: 3
Kozle
31.08.2009
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 100 m2
Соби: 4
Kozle
14.09.2020
Изнајмува
Куќа
Големина: 205 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.