Код: 20189
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
500 EUR + трошоци
Се изнајмува деловен простор во Центар, Скопје 100 м2 на први спрат, паркинг место, централно греење и клима. Деловниот простор има три големи канцеларии, два балкона, опремена кујна, купатила.
Детали
100 m2
Да
1
3
3
Централно
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Галерија

Слични

Centre
22.10.2021
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 143 m2
Соби: 4
Centre
06.06.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 82 m2
Соби: 3
Centre
04.10.2022
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 133 m2
Соби: 3
Centre
14.09.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.