Код: 20334
Локација: Centre
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
96500 EUR + данок
Се продава стан во Центар во нова зграда, 74 м2 на 6ти кат со лифт и прекрасен поглед во близина на Ресторан Воденица. Станот е комплетно опремен со нов и модерен мебел, со две спални соби, едно купатило + еден тоалет и остава.
Станот има централно греење, клима, кабелска телевизија, интернет и свое паркинг место за едно возило.
Станот е издаден, но се нуди за продажба.
Детали
74 m2
Да
6
3
2
Централно
2003
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Centre
25.11.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 51 m2
Соби: 2
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 130 m2
Соби: 4
Centre
07.04.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Centre
18.09.2014
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 1400 m2