Код: 20500
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
450 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во Дебар Маало, Скопје 84 м2 на втори спрат (вкупно 5) со два лифтови, две спални соби, едно купатило, балкон, целосно опремен со нов мебел, клима, централно греење, кабелска телевизија и интернет.
Детали
84 m2
Да
2
3
2
Централно
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Debar maalo
20.09.2021
Продава
Канцеларија
Голе��ина: 105 m2
Соби: 6
Debar maalo
25.09.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 130 m2
Соби: 4
Debar maalo
12.08.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 38 m2
Соби: 2
Debar maalo
10.03.2023
Изнајмува
Деловен објект
Големина: 270 m2
Соби: 5
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.