Код: 21461
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 EUR со вклучени трошоци
Стан во Дебар Маало, Центар, 65 м2 (во близина на Универзална Сала), на втори кат (од вкупно 3)
Станот има дневна со трпезарија, 2 спални, кујна, 1 купатило, 1 балкон.
Има клима уред, интернет, телевизор, централно греење, паркинг простор.
Во нова згрда, целосно опремен со нов мебел.
Детали
65 m2
2
3
2
Сопствено
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Debar maalo
09.02.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3
Debar maalo
09.12.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 127 m2
Соби: 3
Debar maalo
11.01.2021
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 125 m2
Соби: 3
Debar maalo
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.