Код: 20607
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
450 EUR + трошоци
Се изнајмува апартман во Центер, Скопје, 70 м2 на први спрат (вкупно 5) со две спални, две купатила и два балкона. Апартманот е целосно опремен со модерен мебел, централно греење, клима, кабелска телевизија и интернет.
Детали
70 m2
1
3
2
Централно
2003
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Centre
11.12.2020
Продава
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 4
Центар
24.09.2018
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 21 m2
Centre
31.01.2011
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 90 m2
Соби: 5
Центар
15.03.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 66 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.