Код: 20725
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 EUR + трошоци
Се издава апартман во Центар, на 3ти спрат со 72м2 со две спални соби. Зградата е со лифт, апартманот има централно греење, клима, интернет и кабелска телевизија.

Контакт телефон:
071 236 797
Детали
72 m2
1 m2
3
3
2
Централно
Југ
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Centre
28.06.2021
Изнајмува
Продавница
Големина: 92 m2
Соби: 2
Centre
31.03.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 68 m2
Соби: 3
Центар
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 115 m2
Соби: 4
Centre
02.02.2023
Продава
Стан
Големина: 258 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.