Код: 20936
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
300 EUR + трошоци
Канцелариски простор, во Центар, на улица Македонија, 64 м2, на втор кат (од вкупно 5) во близина на главниот градски плоштад. Комплетно реновиран полунаместен простор во модерен стил (како на сликите) со: 3 одделни канцеларии, кујна, тоалет, балкон.

Контакт телефон:
+389 71 236-797
Детали
64 m2
2
3
3
Друго
Поволности
Мебел
Галерија

Слични

Centre
11.05.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 40 m2
Соби: 1
Центар
04.06.2021
Изнајмува
Продавница
Големина: 230 m2
Соби: 5
Centre
30.09.2021
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 358 m2
Центар
09.06.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 69 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.