Код: 21129
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
250 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во Скопје, во нова зграда, во населба Дебар маало (спроти Универзална Сала), 38 м2 на 4ти кат (од вкупно 4) со лифт, 1 спална, 1 купатило, 1 балкон.
Станот е целосно наместен со нов мебел, централно греење, клима уред, кабелска телевизија, интернет.
Детали
38 m2
4
2
1
Централно
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Дебар Маало
10.11.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Дебар Маало
07.04.2011
Изнајмува
Стан
Големина: 66 m2
Соби: 3
Дебар Маало
06.12.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Debar maalo
04.01.2021
Продава
Стан
Големина: 67 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.