Код: 21468
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
800 EUR + трошоци
Се изнајмува нов стан во Скопје, населба Дебар Маало, 127 м2, на втор кат (од вкупно 4, со лифт, 2 спални, 2 купатила, балкон, помошна соба, целосно опремен со нов модерен мебел, клима уред, сопствено греење, кабелска телевизија, интернет.
Детали
127 m2
3 m2
2
3
2
Сопствено
2009
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Debar maalo
09.06.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 91 m2
Соби: 3
Debar maalo
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 2
Debar maalo
21.08.2020
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 230 m2
Соби: 7
Debar maalo
15.10.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 30 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.