Код: 23214
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
900 EUR
Се издава луксузен стан во Дебар Маало, 100 м2, во нова зграда на прв кат (од 5), опремен со нов луксузен мебел. Станот се состои од две спални, пространа дневна, кујна со трпезарија, две купатила и балкон. Паркинг место во гаража.
Детали
100 m2
Да
1
3
2
Сопствено
2016
Поволности
Гаража
Мебел
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Debar maalo
01.04.2021
Продава
Стан
Големина: 67 m2
Соби: 3
Debar maalo
25.04.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 62 m2
Соби: 3
Debar maalo
24.07.2020
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 90 m2
Соби: 3
Debar maalo
29.01.2018
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 343 m2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.