Код: 21584
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
800 EUR + трошоци
Се изнајмува деловен простор во Скопје, во строг Центар, 90м2 на трет кат, со паркинг простор, централно греење, клима уреди. Има 5 канцеларии, 3 балкона, кујна, опремен со канцелариски мебел.
Детали
90 m2
Да
3
5
5
Централно
Поволности
Клима
Мебел
Галерија

Слични

Centre
05.04.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 83 m2
Соби: 3
Centre
19.04.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 3
Centre
25.05.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 40 m2
Соби: 2
Centre
22.09.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 110 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.