Код: 24169
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
3700 EUR
Се издава деловен простор во Центар спроти Јосип Броз од 365 м2 на петти кат со сопствен лифт
Просторот се состои од еден дел океански простор и уште 7 канцеларии од кои една за состаноци + сервер соба, два тоалета како и излез на противпожарни скали
Просторот е приклучен на градско парно, комплетно климатизиран, опремен со противпожарни сензори.

Контакт телефон:
071/244-331
Детали
365 m2
5
Друго
Поволности
Лифт
Интернет
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Centre
30.09.2021
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 358 m2
Centre
28.01.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 72 m2
Соби: 3
Centre
29.12.2015
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 730 m2
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 56 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.