Код: 21933
Локација: Karposh 2
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
700 EUR + трошоци
Нов наместен стан во Карпош 1 во нова зграда (во близина на Градски Парк и комплекс Ми-Да), 84 м2, на 4ти кат, од вкупно 6 ката, со лифт.
Станот има дневна соба со софа и трпезарија, 2 спални соби, целосно опремена кујна ,1 купатило + гостинско WC, 2 балкона.
Има клима уред, интернет, LCD TV, сопствено греење
Во нова зграда, целосно опремен со нов и модерен мебел.
Паркинг простор во гаража.


Детали
84 m2
Да
4
3
2
Централно
2011
Поволности
Лифт
Подрум
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Karposh 2
15.07.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 130 m2
Соби: 4
Карпош 2
25.08.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 54 m2
Соби: 2
Карпош 2
10.04.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 156 m2
Соби: 4
Карпош 2
22.02.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 51 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.