Код: 22355
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
500 EUR + сметка за струја
Се изнајмува нов стан (во зграда од 2012), во Козле, на прв кат, со површина од 70 м2. Станот нуди 2 спални, дневна и мала трпезарија, целосно опремена кујна, 1 купатило, 1 балкон. Дополнително, има сопствено греење на струја, клима уред, интернет, пристап до сала за вежбање и сауна, 24 часа обезбедување. Затворена гаража за 1 возило.
По желба на станарот може да се користи чистење на станот за само 50 EUR месечно.
Детали
70 m2
1 m2
3
3
2
Сопствено
Југ-Запад
2012
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Kozle
20.09.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 130 m2
Соби: 5
Kozle
31.01.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Kozle
18.08.2014
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Kozle
19.10.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 150 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.