Код: 22437
Локација: Crniche
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1000 EUR + трошоци
Овој луксузен нов стан, во Црниче, е 130 м2 и се наоѓа на 4ти кат. Целосно наместен, нуди удобна ндевна соба и трпезарија, целосно опремена кујна, 2 спални, 2 купатила, 1 тоалет, 1 помошна соба, 2 балкона на двете страни од станот. Станот има сопствено греење на струја, кабелска телевизија и интернет

Во зградата има лифт, подземна гаража, приватен заграден двор од 100 м2 и 24 чаза обезбедување.
Детали
130 m2
100 m2
Да
4
3
2
Сопствено
Југ-Запад
Поволности
Лифт
Интернет
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Crniche
27.10.2017
Изнајмува
Куќа
Големина: 540 m2
Соби: 10
Crniche
04.07.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4
Crniche
10.09.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 45 m2
Соби: 2
Crniche
23.05.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 107 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.