Код: 24679
Локација: Crniche
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
250 Евра
Шифра 24679
Се издава убав стан од 45м2, за самци или парови на одлична локација во Црниче. Станот е комплетно наместен, со сопствено парно греење, клима и балкон со убав поглед на Скопје. Станот се наоѓа во понова мини зграда на 2 кат и се состои од дневна соба со кујна, посебна спална соба, едно купатило и балкон.
Цена 250 евра/месечно
Контакт 071/271-271

Code 24679
Very nice apartment with 45m2 for rent on nice location in Crnice, for couples or single person. The apartment is completely furnished, with a/c, private heating and balcony with nice view at Skopje. The apartment is located in newer building, on the 2nd floor and It has a living room with kitchen, one bedroom, one bathroom and one balcony.
Price 250 euros/month
Contact 071/271-271
Детали
45 m2
2/3
2
1
1
Сопствено
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Crniche
04.05.2021
Продава
Куќа
Големина: 278 m2
Crniche
26.04.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 110 m2
Соби: 4
Crniche
09.07.2013
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 120 m2
Соби: 3
Crniche
27.10.2017
Изнајмува
Куќа
Големина: 540 m2
Соби: 10
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.