Код: 22484
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
450 EUR + сметка за струја
Се изнајмува нов стан (изграден 2012), во Козле, на втор кат (од вкупно 3) со површина од 67 м2. Станот нуди 2 спални соби, дневна и мала трпезарија, целосно опремена кујна, 1 купатило, 1 балкон. Дополнително: сопствено греење на струја, клима уред, интернет, користење на сала за вежбање и сауна, 24/7 обезбедување. Гаража за едно возило.
Во согласност од желбите на станарот, може да се повика чистачка еднаш неделно, за месечна сума од 50 EUR.
Детали
67 m2
1 m2
2
3
2
Сопствено
Југ
2012
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Kozle
31.08.2009
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 100 m2
Соби: 4
Kozle
01.07.2009
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 70 m2
Соби: 3
Kozle
17.06.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Kozle
14.05.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 75 m2
Соби: 3