Код: 22542
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во Скопје, во Дебар Маало, во нова зграда.
80 м2, на прв кат, со две спални, 1 купатило + 1 гостинско WC, 1 балкон
Станот е целосно опремен со нов мебел.


Детали
88 m2
2
3
2
Друго
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Дебар Маало
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 2
Дебар Маало
10.06.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 88 m2
Соби: 3
Дебар Маало
21.08.2020
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 230 m2
Соби: 7
Дебар Маало
19.05.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 140 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.