Код: 22546
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
650 EUR + трошоци
New Apartment for rent,Kozle in new building, 80m2,on ground floor with backyard 60m2.
Станот има дневна соба со софа и трпезарија, 2 спални, целосно опремена кујна, 1 купатило + 1 гостинско WC. Има клима уред, интернет, LCD TV, сопствено греење. Во нова зграда. Станот е целосно опремен со нов и модерен мебел.
24 ча безбедносен надзор.
Паркинг простор.Детали
80 m2
60 m2
0
3
2
Друго
2014
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Kozle
27.07.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 2
Kozle
31.01.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Kozle
23.09.2020
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 180 m2
Соби: 4
Kozle
02.04.2014
Изнајмува
Стан
Големина: 67 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.