Код: 22557
Локација: Crniche
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1000 EUR
Овој луксузен нов стан во областа Водно, е 130 м2, и се наоѓа на втор кат во нова зграда од 4ри ката. Пространиот стан исполнет со дневна светлина нуди врвни поволности и опременост. Дневната соба е од отворен концепт, со трпезарија, и целосно опремена кујна со површини со висок сјај, како и 2 спални, една главна спална, едно гостинско WC (со туш), и 2 балкона (голем балкон во дневната соба, помал балкон во спалната). Станот нуди сопствено греење на струја и подно греење, кабелска телевизија и интернет.

Во зградата има лифт, подземна гаража, прекрасен приватно заграден двор од 100 м2, и 24 часа видео надзор.

Може да се изнајми наместен или празен.
Детали
130 m2
100 m2
Да
2
3
2
Сопствено
2012
Поволности
Лифт
Подрум
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Crniche
04.02.2022
Продава
Куќа
Големина: 200 m2
Соби: 5
Crniche
05.05.2017
Изнајмува
Куќа
Големина: 220 m2
Соби: 5
Црниче
24.11.2021
Продава
Стан
Соби: 5
Crniche
29.06.2015
Купува
Стан
Големина: 137 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.