Код: 22583
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
270 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во Козле, 40 м2, приземје. Станот има 1 спална, 1 купатило, кујна, трпезарија, 1 балкон, централно греење, кабелска телевизија, интернет, двор со паркинг простор. Целосно опремен со нов модерен мебел.
Детали
40 m2
50 m2
2
1
Централно
Север
Поволности
Интернет
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Kozle
30.05.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4
Kozle
13.08.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 67 m2
Соби: 3
Kozle
13.12.2017
Изнајмува
Куќа
Големина: 250 m2
Соби: 7
Kozle
09.10.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 40 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.