Код: 22650
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
800 EUR + трошоци
Нов луксузен стан во Козле (во близина на Германска амабасада), нова зграда, 115 м2, на прв кат. Станот има 2 спални, 2 купатила + гостински тоалет, голема дневна, кујна, два балкона. Целосно наместен со нов модерен и луксузен мебел, клима уреди, кабелска телевизија, интернет, сопствено греење.
Паркинг простор во гаража.
Детали
115 m2
Да
1
3
2
Сопствено
Запад
2014
Поволности
Лифт
Клима
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Kozle
08.05.2023
Продава
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Kozle
13.03.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 125 m2
Kozle
15.03.2009
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 180 m2
Соби: 5
Kozle
14.04.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 68 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.