Код: 22693
Локација: Karposh 2
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
800 EUR
Се изнајмува нов стан во Карпош 2, 90 м2, комплекс Мида. Има две спални, две купатила, целосно наместен со нов и модерен мебел. Станот е на трет кат со лифт. Има обезбедено гаражно место.
Детали
90 m2
3
3
2
Друго
Поволности
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Karposh 2
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 58 m2
Соби: 2
Karposh 2
26.06.2023
Продава
Стан
Големина: 62 m2
Соби: 2
Karposh 2
28.06.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 45 m2
Соби: 2
Karposh 2
31.05.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 34 m2
Соби: 1
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.