Код: 25469
Локација: Karposh 2
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
sold
400 евра
Се изнајмува двособен стан во комплекс Мида. Станот е 60м2 со една спална комплетно модерно опремен со централно греење.
Станот има балкон кој гледа према Илинденска.
Паркинг место во гаража се доплаќа.
Детали
60 m2
5 m2
7
2
1
Централно
Поволности
Лифт
Клима
Гаража
Мебел
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Карпош 2
14.03.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 84 m2
Соби: 3
Karposh 2
10.04.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 156 m2
Соби: 4
Karposh 2
31.03.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Karposh 2
26.08.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.