Код: 22695
Локација: Przhino
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Куќа
580000 евра
Се продава екстра луксузна куќа во Пржино, на прекрасна локација со површина од 450 м2. Куќата е на 4 ката (сутерен со џакузи, парна соба, домашно кино, купатило, кујна со излез кон дворот.
Приземјето има дневна соба, трпезарија, кујна, купатило, исто со излез кон дворот.
Првиот кат има спална со сопствено купатило, соба гардеробер и работен простор.
Вториот спрат има три спални со купатило и помошна соба.
Куќата има ексклузивна струтура и одличен распоред. Има две паркинг места во двор.
Детали
460 m2
300 m2
10 m2
3
6
4
6
Друго
Поволности
Интернет
Клима
Мебел
Базен
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Przhino
20.01.2021
Продава
Стан
Големина: 109 m2
Соби: 3
Przhino
27.08.2021
Продава
Спрат од куќа
Големина: 126 m2
Соби: 4
Przhino
14.03.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Przhino
29.10.2010
Изнајмува
Куќа
Големина: 150 m2
Соби: 5