Код: 24115
Локација: Przhino
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Куќа
690000 EUR
Шифра 24115
Продаваме прекрасна единечна куќа со бруто 400м2 површина и убаво уреден двор од 420м2, на одлична локација во Пржино. Куќата се состои од:
-сутеренски простор од 100м2 за спортски активности со купатило
-приземје од 100м2 со две детски спални соби, една родителска спална соба, една работна соба, три купатила и два големи гардеробери
-кат од 100м2 со голем дневен салон, со камин и убав поглед на градот, како и излез во убав двор, отворена кујна со трпезариски дел и едно купатило
-најгоре има отворена тераса од 100м2 со прекрасен поглед на градот и Водно
Контакт: 071/271-271
Детали
400 m2
420 m2
5
4
4
2007
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Przhino
19.09.2023
Продава
Куќа
Големина: 313 m2
Соби: 8
Przhino
07.12.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 84 m2
Соби: 3
Przhino
11.03.2023
Продава
Куќа
Големина: 350 m2
Соби: 10
Przhino
03.01.2013
Изнајмува
Куќа
Големина: 410 m2
Соби: 5
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.