Код: 22884
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
400 EUR
Се инајмува одличен нов стан во Дебар маало.
Има 76 метри квадратни, две спални, на втор кат, со централно греење, клима уред.
Една од спалните е празна во моментот, може да се намести според желбите на клиентот.
Станот има паркинг место во гаража.

Цена - 450 EUR
Цена за изнајмување на подолг период - 400 EUR

Контакт телефон:
071 333-336
Детали
76 m2
2
3
2
Друго
Поволности
Гаража
Галерија

Слични

Debar maalo
31.05.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3
Debar maalo
01.04.2021
Продава
Стан
Големина: 67 m2
Соби: 3
Debar maalo
01.09.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 73 m2
Соби: 3
Debar maalo
29.10.2021
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 94 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.