Код: 22890
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
900 EUR
Се изнајмува канцелариски простор во центарот на градот. Има 112 м2, три соби. Едната од собите е поголема, со тоалет, плус уште 2 соби и гостински тоалет.

Контакт телефон:
071 236 797
Детали
112 m2
2
3
Друго
Галерија

Слични

Centre
17.09.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 86 m2
Соби: 3
Centre
17.01.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 34 m2
Соби: 2
Centre
17.10.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 78 m2
Соби: 3
Centre
31.01.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 86 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.