Код: 23001
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
10 EUR / м2
Се изнајмува / продава деловен простор во Центар со површина од 155 м2 со балкон, двор од 50 м2 на приземје, погодно за секаква намена. Има два тоалета.
Детали
155 m2
Друго
Галерија

Слични

Centre
30.01.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 34 m2
Соби: 1
Centre
28.11.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 72 m2
Соби: 3
Centre
23.06.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 40 m2
Соби: 1
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 113 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.