Код: 23121
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
900 EUR
Се изнајмува луксузен стан во населбата Водно со површина од 94 м2. Располага со две спални (главна спална и работна соба), две купатила, 10м2 балкон, камин во дневната соба. Паркинг простор пред зградата.
Детали
94 m2
10 m2
3
2
Друго
Поволности
Интернет
Мебел
Галерија

Слични

Vodno
11.09.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 3
Vodno
30.06.2021
Продава
Стан
Големина: 107 m2
Соби: 4
Vodno
17.08.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 86 m2
Соби: 3
Vodno
19.04.2018
Продава
Земјиште
Големина: 1730 m2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.