Код: 23210
Локација: Crniche
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
500 EUR + данок
Се издава канцелариски простор во Црниче со површина од 100 м2 + 55 м2 магацин, комплетно реновиран.
Детали
100 m2
55 m2
Друго
Поволности
Подрум
Гаража
Галерија

Слични

Crniche
05.05.2017
Изнајмува
Куќа
Големина: 220 m2
Соби: 5
Crniche
18.09.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 110 m2
Соби: 3
Crniche
05.12.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 130 m2
Соби: 3
Crniche
12.03.2021
Продава
Куќа
Големина: 366 m2
Соби: 7
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.